دوره های آموزشی

دوره های آموزش تصویر سازی از مبتدی تا پیشرفته

این مجموعه شامل سه دوره ۱۰ جلسه ای که طول هر دوره حدود ۷۰ روز و شامل پکیج ویدیویی آفلاین و پشتبانی در گروه تلگرام می باشد. سرفصل و کلیات مبحث آموزشی هر جلسه به طور خلاصه در یک ویدیو کوتاه آفلاین ارائه شده است و تمرین ها و آموزش های تکمیلی در طی دوره و در تلگرام ارائه خواهد شد. لازم به ذکر است در این شیوه آموزش تمرکز بیشتر بر پشتیبانی آنلاین در هر جلسه، پس از ارسال تکالیف توسط هنرجو می باشد.

ملزومات دوره ها

  • هرگونه ابزار دستی یا دیجیتال
  • دانلود نرم افزار اسپات پلیر

نحوه آموزش دوره ها: همه فیلم های آموزشی به صورت آفلاین در دسترس شما خواهد بود و بعد از ثبت نام، شما در یک گروه کلاسی عضو می شوید. هر هفته تمرین های خود را طی ۱۰ جلسه آموزشی که شامل ۷۰ روز می باشد در گروه کلاس ارسال می کنید و حداکثر هر ۴۸ ساعت بررسی و نتیجه آن در گروه اعلام می شود. نکات آموزشی فقط شامل ویدئو های افلاین نیست و برخی نکات در کلاس گفته خواهد شد.

نکته: نتیجه همه این دوره ها فقط و فقط با تمرین و ممارست شما تبدیل به احسنت می شود، مخصوصا افرادی که علاوه بر انجام تمرین های هفتگی، تمرین های طراحی هم انجام می دهند.

توجه

توجه به این نکته ضروری است که تمامی ویدیوها در نرم افزار اسپات پلیر قابل تماشا می باشد که شما می توانید نسخه مناسب این نرم افزار برای سیستم عامل خود را از اینجا دانلود نمایید.

نکات مهم در استفاده از اسپات پلیر

پس از خرید هر دوره و دریافت کد خرید، امکان پخش ویدیو ها تنها در ۲ دستگاه وجود دارد.

فرم ارزیابی

بعد از ثبت نام در دوره لطفا فرم زیر را پر کنید. اطلاعات شما به صورت محرمانه در پنل کاربری شما باقی خواهد ماند.

پر کردن موارد ستاره دار (*) الزامی می باشد. برای دسترسی به لینک فرم ارزیابی اینجا کلیک کنید.

ترم اول تصویرسازی مبتدی

2000000 تومان

قبل از اقدام به خرید بسته آموزشی لطفا شرایط دوره ها را مطالعه کرده و همچنین از نحوه نصب و کارکرد با نرم افزار اسپات پلیر اطمینان حاصل نمایید.

توجه کنید پس از خرید بسته آموزشی امکان استرداد وجه وجود ندارد.

لطفا مبلغ را به شماره کارت زیر واریز و رسید آن را برای ما ارسال فرمایید.

شماره کارت: 2487-5821-0610-5047

به نام سارا آتش هوش

بانک شهر